Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Godawica - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Norwida

Trzebinia(Godawica + 25 km)

680 000 zł320 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący z lat 70-tych w całości podpiwniczony ( jasne, wysokie piwnice/suteryny) + garaże, położny na 14,2 arowej działce w centrum Trzebini - Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Karlińska

Karlin,Zawiercie(Godawica + 17 km)

1 098 800 zł253,17 m² 4 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Oferuję na sprzedaż widokową nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej dzielnicy Zawiercia - Karlinie, woj. Śląskie. Powierzchnia działki: 1850 m2 (951 m2 stanowi działka budowlana i 900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Poręba(Godawica + 21 km)

799 900 zł155,50 m² 5 144,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Rodzinny dom wolnostojący! Inwestycja nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Ryczów(Godawica + 7 km)

779 000 zł165 m² 4 721,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Rodzinny dom z dużą działką obok lasu! | Ryczów ul. Armii Krajowej zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trzebinia

Centrum,Trzebinia(Godawica + 25 km)

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Trzebinia, obrzeża miasta Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na spokojnych obrzeżach Trzebini.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Poręba(Godawica + 21 km)

255 000 zł55 m² 4 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:680 m²

Polecam dom z potencjałem w dobrym stanie technicznym położony w miejscowości Poręba z dala od głównej ulicy, w otoczeniu innej zabudowy jednorodzinnej. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bukowno

Stare Bukowno,Bukowno(Godawica + 15 km)

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 533 m²

Dom wolnostojący | bukowno - przymiarki | działka 2 532 m Cena: 399 000 zł Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Bukowna - Przymiarki (powiat olkuski,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niegowoniczki

Niegowoniczki(Godawica + 10 km)

1 590 000 zł370 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 995 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w miejscowości Niegowoniczki gm.Łazy, tuż obok Zawiercia. Dom ma powierzchnię użytkową ok. 275 oraz całkowitą 370m2 (w tym piwnica 135m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ryczów

Ryczów(Godawica + 7 km)

260 000 zł84 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:433 m²

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje urokliwy dom w malowniczej miejscowości Ryczów, w gminie Ogrodzieniec. To wspaniała propozycja dla osób szukających ucieczki od zgiełku, pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Godawica

Godawica,małopolskie

349 000 zł95 m² 3 673,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w Godawicy koło Ryczówka, gmina Klucze, powiat olkuski, woj. Małopolskie. Nr działki: 705/57 Dom znajduje się na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij